04 січня 2022, 18:34

В ОАСК оскаржують постанову Уряду, що регулює закупівлю кисневих станцій

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправною постанову Уряду від 24.11.2021 №1243 «Деякі питання здійснення централізованих закупівель кисневих станцій».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Відповідний позов та заява про його забезпечення до Кабінету Міністрів України та Державної регуляторної служби України зареєстровані канцелярією суду.

На думку позивача, оскаржувана постанова прийнята з порушенням положень Конституції України та Закону України «Про Кабінет Міністрів України».

Серед вимог заяви про забезпечення позову – заборонити Державній казначейській службі України здійснювати списання коштів, які можуть знаходитись на рахунках Міністерства охорони здоров’я України та ДП «Медичні закупівлі», на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення централізованих  закупівель кисневих станцій».

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати