01 лютого 2022, 13:29

В ОАСК оскаржують перелік продукції, торгівля якими здійснюється виключно на організованих товарних ринках

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом спільного підприємства «Полтавська газонафтова компанія» до Кабінету Міністрів України. Позивач просить суд визнати протиправною та нечинною Постанову Уряду щодо затвердження переліку видів продукції, торгівля якими здійснюється виключно на організованих товарних ринках.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК зареєстровано позов до Секретаря РНБО України"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Зокрема, йдеться про оскарження Постанови від 30.12.2021 р. №1433, якою Кабінет Міністрів України зобов’язав суб’єкти господарювання, що здійснюють видобування природного газу на території України, до 30 квітня 2022 року здійснювати реалізацію природного газу власного видобутку в обсязі 20% через організовані товарні ринки, визначивши, при цьому таким ринком Українську енергетичну біржу.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального провадження та призначив підготовче засідання на 25 лютого 2022 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати