27 липня 2020, 12:18

В ОАСК оскаржують обмеження висотності житлової забудови в залежності від класифікації населених пунктів

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва просять визнати протиправним та скасувати наказ №104 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, датований 26 квітня 2019 року, в частині затвердження деяких абзаців Державних будівельних норм "Планування і забудова територій". Зокрема, про те, що максимально допустима висота житлової забудови визначається від чисельності населення та класифікації населеного пункту, а також абзац "Розміщення багатоквартирних (секційних) будинків у кварталах садибної забудови не допускається"


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До ОАСК надійшов позов щодо номенклатури ліків для хворих на вірусні гепатити В і С".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зазначається, що позивач також просить суд визнати протиправними і нечинними певні абзаци ДБН, де йдеться про максимальну поверховість житлової забудови у населених пунктах залежно від їх класифікації, а також абзац, що не допускається розміщення багатоквартирних (секційних) будинків у кварталах садибної забудови.

Так, наразі Окружний адміністративний суд міста Києва вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.  

Нагадаємо, в ОАСК оскаржують окремі положення порядку придбання зброї.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати