07 вересня 2015, 13:24

В. Медведєва обрано головою Робочої групи з питань міжнародного оподаткування при Комітеті з питань оподаткування АТП

Авеллум Партнерс

26 серпня 2015 року Вадима Медведєва, юриста податкової практики Авеллум Партнерс, обрано головою Робочої групи з питань міжнародного оподаткування при Комітеті з питань оподаткування Американської торгівельної палати в Україні. На цій посаді Вадим Медведєв зосередиться на пріоритетах та основних цілях робочої групи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Vadim Medvedev Avellum Partners “Я вважаю за честь очолити Робочу групу з питань міжнародного оподаткування та сприяти впровадженню необхідних змін в області міжнародного оподаткування в Україні, тісно співпрацюючи з учасниками групи”,- зазначив Вадим Медведєв.

Робоча група з питань міжнародного оподаткування при Комітеті з питань оподаткування Американської торгівельної палати в Україні була створена у серпні 2015 року з метою сприяння вирішенню низки важливих питань у сфері міжнародного оподаткування, включаючи сприяння гармонізації українського законодавства у податковій сфері з законодавством ЄС, уточнення найбільш неоднозначних  питань міжнародного оподаткування, підтримку та просування участі України в ініціативах з міжнародного оподаткування, розробку та просування конкретних змін у правилах міжнародного оподаткування та інших питань.

Вадим Медведєв, ключовий юрист податкової практики Авеллум Партнерс, спеціалізується у галузях податкового та митного права, валютного регулювання і валютного контролю, корпоративних реструктуризацій, а також спадкового планування. Він має значний досвід надання юридичних консультацій міжнародним корпораціям з питань оптимізації оподаткування та структурування трансакцій. Вадим також є спеціалістом з питань корпоративного права та загальних комерційних питань.

Протягом 2014 року Вадим був співголовою Комітету з питань оподаткування Американської торгівельної палати в Україні та членом робочої групи з реформування податку на додану вартість при Міністерстві фінансів України. 

Вадим Медведєв є рекомендованим юристом в Україні у сфері податків за версією рейтингу World Tax (2015 р.), визнаним фахівцем у сфері непрямого оподаткування за версією Indirect Tax Leaders (2015 р.) та у спорах з питань міжнародного оподаткування за версією Tax Controversy Leaders Guide у 2014 та 2013 роках.

В 2012 році Вадим закінчив Національний університет “Києво-Могилянська академія” і отримав диплом спеціаліста права з відзнакою. Крім того, він отримав спеціальний сертифікат Національного університету «Києво-Могилянська академія» за програмою Правові засади фінансової безпеки .

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати