31 травня 2021, 17:53

В Е-системі у сфері будівництва з’явилось оновлення: тепер можна завантажити результати геодезії

Пресслужба Мінрегіону

В Е-системі у сфері будівництва з’явилось оновлення, яке дозволяє завантажити контрольне геодезичне знімання. Це необхідний етап для прийняття об’єктів в експлуатацію, який фіксує фактичний результат будівництва та дозволяє побачити можливі відхилення


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Технічний паспорт об'єкта нерухомості тепер можна перевірити онлайн"

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Раніше замовники будівництва мали забезпечувати проведення контрольного геодезичного знімання, але не були зобов’язані здавати його результати. Зараз цей етап є обов’язковим для прийняття об’єктів класу наслідків СС2/СС3  в експлуатацію.  

Дані контрольного геодезичного знімання в електронній системі дозволять громадськості перевіряти наявність відхилень від проєкту будівництва.

Завантажити результати контрольного геодезичного знімання в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва можуть верифіковані інженери-геодезисти в кабінеті користувача. Якщо інженер ще не має доступу до цього функціоналу, завантажити контрольну геодезію можуть самі замовники будівництва під час створення акту готовності.

Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати