28 грудня 2021, 15:21

В Держекоінспекції назвали суму збитків, завданих Києву та області протягом року

Пресслужба Держекоінспекції

Понад 138 мільйонів гривень збитків розрахувала Держекоінспекція Столичного округу внаслідок порушень екологічного законодавства у 2021 році. Такої шкоди зазнало довкілля Києва та області.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомили на офіційному сайті Державної екологічної інспекції України.

Загалом з початку року Держекоінспекція Столичного округу провела 1745 перевірок, склавши за їх результатами 1309 протоколів про адміністративні порушення.

У порівнянні з 2020 роком цьогоріч фахівцям ДЕІ Столичного округу вдалося збільшити динаміку по стягнутих збитках у 15 разів.

У Держекоінспекції зазначають, що у 2022 році і надалі працюватимуть над посиленням правової роботи, забезпечуючи підготовку якісних судових матеріалів та збільшуючи оперативність у поданні позовів, щоб забезпечити стягнення більшого відсотка збитків.

Також вкрай важливим є ухвалення законопроєкту №3091 «Про державний екологічний контроль», який прибере обов’язок ДЕІ сплачувати судовий збір. Таким чином, інспекція зможе забезпечити відшкодування всіх збитків, завданих довкіллю, до державного бюджету без додаткового фінансового асигнування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати