08 квітня 2021, 13:03

В Академії Державної пенітенціарної служби обрано ректора

Уряд створив Український державний університет науки і технологій

Пресслужба Мінюсту

Заступник Міністра юстиції Віталій Василик оголосив наказ Міністерства юстиції про призначення ректором Академії Державної пенітенціарної служби доктора педагогічних наук, професора, полковника внутрішньої служби Олексія Тогочинського.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд створив Український державний університет науки і технологій"

Про це повідомляє пресслужба Мінюсту. 

Саме його було обрано за результатами виборів та призначено на посаду строком на п’ять років.

Як зазначив Віталій Василик, попереду – відповідальний рік стосовно розширення Академії ДПтС, і побажав колективу навчального закладу правильного спрямування зусиль, наснаги та віри один в одного.

«Ваш вибір і високий рівень підтримки та одностайність під час голосування були сприйняті Мін’юстом як факт наявності колективу однодумців. Ще раз хочу нагадати, що я особисто чекаю від вас пропозиції, як надалі організовувати і розвивати освіту в нашій системі. Керівництво Міністерства юстиції робить усе можливе, щоб ви працювали у спокої та стабільності, щоб були створені комфортні умови, але вони не мають бути тепличними», – наголосив Віталій Василик, звертаючись до науково-педагогічного складу закладу вищої освіти.

Ректор Академії ДПтС Олексій Тогочинський у свою чергу подякував колективу за високу довіру й зазначив, що саме разом вони усі пройшли досить нелегкий шлях, довели право свого навчального закладу на існування у системі відомчої освіти як організації, що здатна виконувати завдання, поставлені Мін’юстом та МОН.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати