20 серпня 2018, 15:26

Узгоджено технічне завдання для кандидатів до Громадської ради міжнародних експертів

Прес-служба ВККС

З метою створення Громадської ради міжнародних експертів (далі - ГРМЕ) за підтримки Проекту ЄС "Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні" у співпраці із зацікавленими міжнародними організаціями, дипломатичними установами та проектами міжнародної технічної допомоги підготовлено технічне завдання для кандидатів на посади членів Громадської ради міжнародних експертів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Читайте також: "Надійшли перші заяви про участь у конкурсах до ВС та ВАС".

Нагадаємо, Громадська рада міжнародних експертів виконує свої повноваження у складі шести членів, які призначаються ВККС виключно на підставі пропозицій міжнародних організацій, з якими Україна співпрацює у сфері запобігання та протидії корупції відповідно до міжнародних договорів України.

Інституційно ГРМЕ є допоміжним органом ВККС, що сприятиме встановити, чи є кандидат-суддя кваліфікованим для роботи на посаді судді Вищого антикорупційного суду (далі - ВАС), а саме чи він/вона:

  • відповідає критеріям доброчесності (чи є джерела походження активів кандидата законними, чи відповідає стиль життя кандидата або членів його/її сім’ї заявленим доходам, а стиль життя - його статусу);
  • має знання та практичні навички для розгляду справ у межах юрисдикції ВАС.

Читайте також: "Які документи необхідні від кандидатів для участі у конкурсі до Вищого антикорупційного суду".

Однією із вимог до кандидатів на посади членів ГРМЕ є наявність досвіду роботи в інших країнах не менше п’яти років зі здійснення процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення в суді чи здійснення судочинства у справах, пов’язаних з корупцією.

З метою інформування громадськості ВККС оприлюднюватиме документи стосовно кандидатів на своєму офіційному веб-сайті. Водночас кінцевою датою подання до Комісії пропозицій від міжнародних організацій стосовно кандидатів до складу ГРМЕ визначено 14 вересня 2018 р.

Нагадаємо, ВККС оприлюднила підсумки реєстрації намірів для участі у конкурсах до ВС та Вищого антикорупційного суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати