17 листопада 2020, 12:00

Уряд затвердив постанову про передачу земель ОТГ, - Роман Лещенко

Урядовий портал

16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об‘єднаним територіальним громадам нашої держави.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Держгеокадастр відкриє свої бази для судових виконавців та арбітражних керуючих".

Про це повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенкозазначає Урядовий портал.

"Це рішення - важливий крок у реалізації земельної реформи Президента України Володимира Зеленського в частині земельної децентралізації та передачі понад 2 мільйонів гектарів сільськогосподарських земель органам місцевого самоврядування. Відповідний Указ Глава Держави підписав місяць тому, 15 жовтня", - наголосив Роман Лещенко.

Ця постанова Уряду є наступним етапом для реалізації процесу передачі земель на місця, до якого Держгеокадастр проводив підготовку протягом останнього часу.

Окремо він звернувся до новообраних голів об’єднаних територіальних громад, які вже приступили до роботи або ж розпочнуть виконувати свої обов’язки найближчим часом.

"Держгеокадастр чекає на вас, звертайтесь до обласних управлінь з необхідною документацією. Ви отримали підтримку на місцях, а ми передамо вам найбільш цінний ресурс у державі - землю", - підсумував Голова.

Нагадаємо, в Україні впровадять європейські директиви з охорони атмосферного повітря та поводження з відходами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати