05 грудня 2019, 15:54

Уряд запустить програму дешевих кредитів для відкриття бізнесу

Вісник ДФСУ

Уряд готує до старту програму з підтримки мікро- та малого підприємництва, яка запрацює з 1 лютого 2020 р. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На фінансування українських стартапів передбачено понад 400 млн грн".

"Її суть дуже проста - стимулювати появу нових підприємців та заохотити повертатися  наших заробітчан додому й відкривати бізнес тут", - зазначив Глава Уряду.

За його словами, наразі напрацьовують усі необхідні рішення для запуску. Уже найближчим часом почнуть приймати заявки. Як зазначається, поки що на веб-сайті можна залишити запит і коли програма запрацює, менеджери сконтактують щодо участі.

Обсяг кредиту - 1,5 млн грн на п’ять років.

Також Прем’єр-міністр пояснив співвідношення відсоткових ставок: "5% річних - якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум два робочих місця; 7% річних - для бізнесу з виручкою до 25 млн грн, який не створює нових робочих місць (але за кожного нового працівника ставка знизиться на 0,5 %!); 9% річних - для бізнесу з виручкою до 50 млн грн".

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати