28 жовтня 2020, 16:27

Уряд запровадив європейські стандарти надання соціальних послуг

Урядовий портал

На засіданні Уряду прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії цифрової трансформації соціальної сфери".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін виділив додаткові 1,3 млрд на допомогу населенню по безробіттю".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що стратегією передбачено комплексну цифрову трансформацію соціальної сфери, метою якої є забезпечення європейських стандартів надання послуг, зміцнення фінансової стабільності, підвищення прозорості соціальної сфери, а також оптимізація її адміністративних видатків.

"Рішення позитивно вплине на забезпечення доступу до соціальних послуг вразливих верств населення, забезпечить підвищення якості обслуговування громадян у соціальній сфері, спростить процедури звернення за соціальною підтримкою", - ідеться у повідомленні.

Також буде забезпечено підвищення продуктивності та якості обслуговування громадян у соціальній сфері, надання соціальних послуг стане можливим на умовах аутсорсингу, а також буде здійснюватись постійний автоматизований моніторинг і контроль усіх фінансових потоків у соціальній сфері.

Нагадаємо, Уряд врегулював питання щодо реалізації державних інвестиційних проектів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати