23 березня 2015, 18:02

Уряд відправив у відставку голову ДФС та його заступників

Урядовий портал

Уряд України за результатами службового розслідування діяльності вищих посадових осіб Державної фіскальної служби України, прийняв рішення про звільнення першого заступника голови ДФС, керівника податкової міліції Володимира Хоменка та заступника керівника Державної фіскальної служби, відповідального за діяльність митниці, Анатолія Макаренка. Кабінет Міністрів прийняв заяву про відставку Голови ДФС Ігоря Білоуса. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в понеділок, 23 березня, повідомляє «Урядовий портал».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Глава уряду нагадав, що Кабінетом Міністрів України три тижні тому було прийнято рішення про «проведення комплексного службового розслідування діяльності ДФС, в тому числі митниці і податкової міліції». Відповідна комісія налічувала 28 членів, у тому числі представників бізнесу і депутатських фракцій і членів Кабінету Міністрів України.

Арсеній Яценюк назвав серед основних виявлених корупційних схем «відкати» при відшкодуванні податку на додану вартість: «14 майданчиків (колишнього Міністра доходів і зборів України. – ред.) Клименка розпорошено в біля 100 крупних конвертаційних центрів, загальний обсяг конвертації - до 20 мільярдів гривень. Так звана програма виготовлення контрафактної горілки діє до сьогодні. Вертикальна система збору з кожної партії товарно-матеріальних цінностей зараз змінилася на тотальну контрабанду та корупцію безпосередньо на митних постах. Наверх не носять, все внизу ділять, що підтримується представниками правоохоронних органів».

За результатами службового розслідування, наголосив Арсеній Яценюк, Уряд приймає рішення про звільнення першого заступника голови Державної фіскальної служби, керівника податкової міліції Володимир Хоменка та заступника керівника Державної фіскальної служби, відповідального за діяльність митниці, Анатолія Макаренка.

Після оголошення під час засідання Уряду Міністром економіки України Айварасом Абромавичусом результатів службового розслідування Голова ДФС Ігор Білоус оголосив про відставку. Кабінет Міністрів прийняв від нього відповідну заяву.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати