19 серпня 2015, 15:20

Уряд відкладає приватизацію Одеського припортового

Укрінформ

Уряд відкладає приватизацію Одеського припортового заводу на 2 місяці, залучатиме міжнародних консультантів аби продати його більш ніж за півмільярда доларів. Кабмін має намір змінити застарілу методику оцінки об’єктів держвласності та збирається залучити міжнародного консультанта для продажу акцій Одеського припортового заводу (ОПЗ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду, повідомляє Укрінформ.

«Щоб фонд держмайна отримав реального інвестора, нам потрібні сильні інвестиційні менеджери і консультанти, які по всьому світу допоможуть залучити інвестора і взяти за цей об’єкт не 500 млн доларів, як визначена стартова ціна», - сказав глава уряду.

Він доручив фонду державного майна невідкладно внести на розгляд Кабінету міністрів методику оцінки об’єктів держвласності, яка повинна формувати реальну початкову ринкову вартість об’єктів.

««Не можу допустити заниження вартості цього (ОПЗ) об’єкта і допустити старі правила гри при приватизації об’єктів державної власності. Для того, щоб було простіше продати об’єкт держвласності, ми повинні іти по високим стандартам приватизації і залучення справжнього інвестора», - пояснив свою позицію Прем’єр.

Яценюк також звернувся до Парламенту, який, як він очікує, реально почне працювати перед 1 вересня, аби підтримати зміни до законодавства про приватизацію і оціночну діяльність.

Він нагадав, що в методику оцінки державних об’єктів, датовану 2003 роком, не вносились жодні суттєві зміни.

За словами Яценюка, наразі за 5% Одеського припортового держава хоче виручити 450 млн грн.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати