21 липня 2021, 11:46

Уряд ухвалив зміни до законопроєкту, які полегшать розбудову мережі 4G в Україні

Пресслужба Мінцифри

Мінцифра розробила зміни в Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності". На минулому засіданні Уряд підтримав законопроєкт та направив його на розгляд у Верховну Раду України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "«Київ Цифровий» удосконалив сервіси оплати паркування та штрафів"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри. 

Щоб надати доступ до 4G максимальній кількості українців, необхідно побудувати достатню кількість базових станцій. Однак мобільні оператори стикаються зі складнощами та затримками у процесі оформлення земельних ділянок. 

Зазвичай будівництво базової станції займає 2-4 місяці. Проте зараз цей процес іноді розтягнутий у часі майже на півтора року. Причина — тривалий процес виділення землі під станцію місцевою владою, а саме необхідність вносити кожну станцію в детальний план території певної громади.

Завдяки змінам у законі мобільні оператори зможуть дійсно швидше покривати населені пункти якісним зв'язком без додаткової бюрократії та зменшувати цифровий розрив між селами та мегаполісами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати