26 березня 2015, 9:30

Уряд схвалив законопроект про держслужбу та службу в органах місцевого самоврядування

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України розглянув та схвалив проект закону про державну службу та службу в органах місцевого самоврядування. Про це повідомила міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко на брифінгу за результатами засідання уряду 25 березня, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За словами міністра, це абсолютно новий законопроект, який було розроблено на основі спільної роботи Національного агентства з питань державної служби, Міністерства юстиції, Секретаріату Кабінету Міністрів із залученням громадськості та міжнародних експертів.

«Даний закон передбачає абсолютно новий порядок формування корпусу державних службовців, - наголосила Ганна Онищенко. -  Це лише конкурсні процедури, це зрозуміла система оплати праці, а також система стимулювання, заохочення державних службовців та притягнення до відповідальності».

Окрім цього, законопроектом передбачено формування комісії з питань вищого корпусу державної служби, яка має проводити конкурси на посади вищих керівників державної служби.

«Даний законопроект буде направлено найближчим часом до Верхової Ради, і ми маємо сподівання, що він буде підтриманий у парламенті», - зазначила Ганна Онищенко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати