08 липня 2020, 18:21

Кабмін призначив мовним омбудсменом Тараса Кременя

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України призначив Уповноваженим із захисту державної мови Тараса Кременя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє Урядовий портал.

"На засіданні Кабінету Міністрів України 8 липня на посаду Уповноваженого із захисту державної мови Уряд шляхом рейтингового голосування було обрано Кременя Тараса Дмитровича", - ідеться у повідомленні.

Так, відповідно до вимог статті 49 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", троє кандидатів на посаду Уповноваженого з захисту державної мови, висунуті Міністерством культури, Міністерством юстиції та Уповноваженим Верховної Ради з прав людини - Світлана Бронікова, Тарас Кремінь та Святослав Літинський взяли участь у засіданні Уряду 8 липня, де отримали можливість виступити перед членами Кабміну та відповіли на їхні питання.

Зокрема, до вимог чинного законодавство, переможця конкурсу було обрано з трьох кандидатів шляхом відкритого особистого голосування членів Кабінету Міністрів України за відсутності претендентів на посаду Уповноваженого із захисту державної мови. Тарас Кремінь переміг у рейтинговому голосуванні. 

Відповідно до законодавства, Уповноважений із захисту державної мови обирається строком на п’ять років. Після закінчення цього строку повноваження Уповноваженого припиняються з моменту прийняття відповідного рішення Кабінетом Міністрів України. Особа може бути призначена на посаду Уповноваженого повторно, але не може обіймати посаду втретє.

Нагадаємо, Уряд схвалив зміни до бюджету Пенсійного фонду на 2020 рік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати