20 квітня 2022, 14:16

Уряд підтримав вільний обіг товарів, що відповідають вимогам безпечності нехарчової продукції ЄС

Урядовий портал

Уряд підтримав законопроект, яким пропонується забезпечити вільний обіг на території України товарів, що відповідають вимогам щодо безпечності нехарчової продукції ЄС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Раду внесено законопроєкт про продовження воєнного стану в Україні"

«Наша основна мета — європейське майбутнє, європейські стандарти в усьому. Після війни плануємо будувати нову українську економіку, яка буде частиною великої європейської. Ми вже приєдналися до європейської енергомережі, говоримо про єдиний платіжний простір та безкоштовний роумінг. Україна переможе і буде заможним, вільним членом Європейського Союзу», — наголосив очільник Уряду Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль підкреслив, що 18 квітня відбулася історична подія — Україна передала відповіді на опитувальник для отримання статусу кандидата на членство в ЄС. За його словами, документ був заповнений у рекордний термін. Прем’єр-міністр відзначив професійну роботу Уряду, Офісу Президента, народних депутатів і громадських експертів та зауважив, що Україна стала ще на один крок ближче до ЄС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати