29 липня 2020, 18:32

Уряд підтримав створення нових об’єктів природно-заповідного фонду

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України підтримав проект Указу Президента України "Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення", відповідне рішення схвалено на засіданні 29 липня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін затвердив Положення про Центр професійного розвитку педагогів".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що згідно з Указом, ландшафтний заказник "Кручі" площею 172,24 га у Нікольському районі Донецької області, ботанічний заказник "Долина ірисів" площею 19,9952 га у Миколаївському районі Львівської області та парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва "Адамівка" площею 54,46 га у місті Трускавець Львівській області стануть об’єктами природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський наголосив, що ці території є цінними природними ділянками, на яких виявлено різноманітні види рослин та тварин, які занесені до Червоної книги України. Включення до природно-заповідного фонду дозволить зберегти їх природні, історико-культурні, естетичні, виховні, наукові та оздоровчі цінності та розширить національну екологічну мережу України.

Зокрема, відповідно до Указу Президента буде запроваджено режим охорони та збереження створених об’єктів та мають бути розроблені проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж охоронюваних ділянок.

Нагадаємо, Уряд врегулював усі формальності для запуску програми АЕО.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати