29 березня 2023, 18:05

Уряд готує старт пілотних проєктів із комплексного відновлення населених пунктів

Урядовий портал

На нараді щодо післявоєнного відновлення деокупованих територій Київської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей визначили дати старту й перші проєкти комплексної відбудови на звільнених територіях.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують запровадити страхування експорту агропродукції"

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, було обрано по одному населеному пункту в Київській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, у яких розпочнеться масштабне відновлення за принципом "build back better".

"Закон, необхідний для початку масштабних проєктів відбудови, ухвалений Парламентом і підписаний Президентом. Визначено п’ять населених пунктів, де стартує пілот. Ідеться не лише про відбудову житла, але й лікарень, шкіл, садочків, ЦНАПів, об’єктів культури тощо. Усе має комплексно відновлюватися з урахуванням вимог безпеки та сучасних практик за принципом "краще, ніж було", — підкреслив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Також учасники наради обговорили підготовку й ухвалення необхідних підзаконних актів для запуску механізму компенсацій за пошкоджене та знищене майно.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати