25 березня 2020, 14:12

Укрпошта та сервіс Liki24.com безкоштовно доставлятимуть ліки в регіони під час карантину

Урядовий портал

Національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" та інтернет-портал пошуку і доставки ліків Liki24.com запускають безкоштовну доставку ліків в регіони України на період карантину.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Ліцензіатам дозволено здійснювати торгівлю лікарськими засобами дистанційно".

Про це повідомляє Урядовий портал.

 "Послуга доставки уже доступна в усіх населених пунктах. В Києві та обласних центрах, де аптеки більш доступні, діятиме спеціальний тариф - 35 гривень, в будь-які інші міста та села – безкоштовно. Таке партнерство стало можливим після прийняття відповідної постанови Уряду про можливість для поштових операторів доставляти ліки в період карантину", - зазначається у повідомленні.

“Цей проєкт Укрпошти є важливим внеском у забезпечення безпеки українців і боротьбу із поширенням коронавірусу”, - зазначив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Послуги безкоштовної доставки ліків через національного оператора Укрпошта будуть доступні до кінця карантину. При цьому, користувачі зможуть отримувати свої посилки як на відділеннях Укрпошти, так і адресно до дверей. Терміни доставки відповідають нормам експрес-відправлень.

Як зазначається, замовлення на безкоштовну доставку медикаментів можна оформити на сайті Сервісу Liki24.com уже сьогодні. Для цього потрібно зайти на сайт liki24.com, знайти потрібні ліки, додати їх до кошику, оформити замовлення і в способах доставки обрати “Доставка з Укрпошта”. З 27 березня замовлення з безкоштовною доставкою також можна буде оформити за номером телефону 068 296 14 52.

Виняток до замовлення складають медикаменти, що вимагають спеціального температурного режиму зберігання, або входять до переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, а також є сильнодіючими і отруйними лікарськими засобами.

Перейти на сайт та замовити потрібні ліки можна за посиланням.

Нагадаємо, Укрпошта безкоштовно доставлятиме посилки українським лікарням.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати