30 січня 2018, 11:47

Український PatentBot став “Ботом року” за версією американської платформи ProductHunt

PatentBot


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Український legal tech проект, бот-реєстратор торговельних в месенджері Facebook PatentBot визнано “Ботом року” в премії Golden Kitty Award від ProductHunt.

Golden Kitty Award - щорічна премія кращий технологічних стартапів, свого роду Оскар в IT-індустрії, яка заснована американською платформою пошуку стартапів ProductHunt.  

Всього в номінації “Бот року” змагалися 16 проектів зі всього світу. PatentBot став першим українським legal tech проектом, який не тільки вийшов у грудні 2017 року на ринок США, а й отримав звання “Золотого котика”.

Це величезний крок вперед не тільки для нашого проекту та команди, але й для всього українського legal tech. Україна закріплює свої позиції на технологічній карті світу”, - говорять засновники PatentBot.

Нагадаємо, що PatentBot - це бот-реєстратор торговельних марок в мессенджері Facebook. На українському ринку продукт почав працювати в липні 2017 року, а з грудня 2017 року - на ринку США.

Статуетки Golden Kitty та перемогу також отримали українські проекти Setapp (номінація Кращий споживчий продукт року) та Petcube Bites (номінація Найдивніший продукт року), обігнавши навіть проекти Ілона Маска.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати