01 серпня 2019, 10:00

Українські юристи пообіцяли писати зрозумілою мовою

Юристи та юркомпанії підписали Маніфест зрозумілого юриста. В маніфесті йдеться про те, що юристи мають говорити й писати простою мовою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Авторами маніфесту виступили представниці медійної спільноти, які займаються комунікаціями та працюють з юристами, - Дарина Даниленко, Віка Папарига та Яна Собко.

«Людям без юридичної освіти часом складно зрозуміти, що мав на увазі правник. Переповнені канцеляризмами та професійними термінами речення, повальне цитування законів, відсутність крапок в абзацах - нормальний стан речей для більшості юристів. Їхні юридичні тексти занадто складні, часто не структуровані і не завжди мають конкретної цілі», - пояснюють авторки маніфесту.

Мета маніфесту - якомога більше свідомих юристів, які створюють та розповсюджують корисний контент. Для цього потрібно стати контент-менеджером, навчитися писати зрозумілі юридичні тексти й комунікувати з журналістами.

Наразі маніфест підписали: Андрій Стельмащук, Bot&Partners, Axon Partners, ILF, Axdraft, Програма «Адвокат Майбутнього», Школа права Українського католицького університету, Юридична лабораторія. Серед юридичних медіа, що підтримують маніфест, Опендатабот, Lойер, «Юридична Газета» та Dead lawyers Society.

Підписати маніфест можна за посиланням.

Офіційна презентація відбудеться 6 серпня о 19:00 в Roza Bekker’s.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати