19 квітня 2023, 12:35

Українські пенсіонери, які знайшли прихисток за кордоном, зможуть отримувати пенсію: деталі

Пресслужба Мінреінтеграції

Уряд передбачив можливість виплати пенсій українцям, які тимчасово проживають за кордоном, міжнародними переказами через Укрпошту. Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд ухвалив постанову щодо використання Платформи державних реєстрів".

Постанова була розроблена Мінсоцполітики за результатами нарад з обговорення проблемних питань українських громадян, які знайшли тимчасовий прихисток у Польщі. Вони проходять під головуванням віцепрем'єр-міністр України міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

"Йдеться про відновлення виплат для українських громадян за кордоном, які в Україні отримували пенсію у готівковій формі. Відтепер виплати можна буде отримувати у відділенні пошти за кордоном (за наявності технічної можливості в АТ "Укрпошта" здійснювати переказ коштів у країну перебування)", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, вказана категорія пенсіонерів за кордоном зможе відновити отримання пенсії шляхом надсилання заяви поштою в порядку, визначеному Пенсійним фондом України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати