14 лютого 2020, 14:32

Українці стали ретельніше готуватися до Дня святого Валентина, - Mastercard

Mastercard

Починаючи з 2017 р., витрати на подарунки до Дня святого Валентина в світі виросли на 17%, в той час як в Україні цей показник збільшився на 122%.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Національний банк розширює перелік публічної інформації про ринок платіжних карток".

(для перегляду натисніть на зображення)

Love_Index_2020_UA

Про це йдеться у щорічному дослідженні Mastercard Love Index, яке вивчає купівельні переваги напередодні найромантичнішого свята року, повідомляють у Mastercard.

Як зазначається, загальна кількість платіжних транзакцій напередодні Дня святого Валентина (з 11 по 14 лютого) свідчить про те, що ще ніколи українці не витрачали більше, ніж сьогодні, - за останні три роки вона зросла на 93%. Загалом у минулому році українці витратили на святкові подарунки понад 400 млн грн.

Улюбленими подарунками українців до Дня святого Валентина все ще залишаються квіти та ювелірні вироби. Дані дослідження показують, що загальна сума витрат на квіти зросла на 202%, а на ювелірні вироби - на 114%. Також, на відміну від світових трендів, спостерігається значне збільшення витрат на покупку традиційних "валентинок": за останні три роки вони зросли на 94%, а в світі цей показник збільшився лише на 2%.

Водночас українці все частіше замість традиційних подарунків віддають перевагу безцінним враженням і створенню незабутніх моментів. Так, витрати українців на бронювання готелів збільшилися на 69%, на романтичні подорожі - на 51%. У минулому році на авіаквитки та тури напередодні свята українці витратили понад 130 млн грн.

"При цьому їжа, як і раніше, залишається надійним шляхом до серця коханої людини, тому витрати на романтичну вечерю в ресторані до Дня святого Валентина незмінно зростають із кожним роком. Починаючи з 2017 р., кількість транзакцій за платіжними картками українців у ресторанах напередодні романтичного свята збільшилася на 56%, а загальний обсяг витрат виріс на 45% і в 2019 р. склав близько 150 млн грн", - йдеться у дослідженні.

Також незмінним залишається тренд шопінгу в інтернеті: кількість онлайн транзакцій напередодні свята за останні три роки збільшилася на 86%. При цьому дані, отримані в ході аналізу операцій по картках, свідчать про те, що українці стали ретельніше готуватися до Дня святого Валентина: більшість покупок роблять за кілька днів до свята, а кількість подарунків, куплених в останню хвилину, знижується. У 2019 р. більшість покупок до Дня закоханих було зроблено 11 лютого, у 2018 р. - 12 лютого, в 2017 р. - 13 лютого.

Щорічне дослідження Mastercard Love Index аналізує сукупну інформацію про транзакції за кредитними, платіжними та prepaid картками в 53 країнах світу за три роки - в період з 11 по 14 лютого впродовж 2017-2019 рр.

Нагадаємо, на зимові свята додому поїхали понад 16 млн українців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати