17 червня 2015, 11:52

Україна приєдналася до Конвенції про захист від насильницьких зникнень

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про приєднання України до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень», повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Метою прийняття Закону є виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для приєднання України до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень, яка була прийнята на 61-й сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй 20 грудня 2006 року і набула чинності 23 грудня 2010 року.

Приєднання України до Конвенції відповідатиме інтересам держави та сприятиме покращанню захисту прав і свобод людини, удосконаленню правових механізмів подолання проблеми насильницьких зникнень, реалізації в повному обсязі конституційних гарантій щодо відновлення порушених унаслідок злочину прав людини, що, у свою чергу, сприятиме формуванню позитивного іміджу нашої держави на міжнародній арені.

Відповідний законопроект зареєстровано за №0030.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати