04 травня 2022, 18:14

Україна підлаштовується під умови воєнного часу в електронних комунікаціях

Пресслужба Мінцифри

Верховна Рада України ухвалила в цілому закон, який доповнює закон умовами роботи електронної комунікаційної мережі в умовах війни (законопроєкт № 7227).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра підписала декларацію про майбутнє інтернету"

Зокрема: 

  • Проведення консультацій з учасниками ринку для підготовки проєктів актів в умовах надзвичайного та воєнного стану зменшене до 5 днів.
  • Національний центр управління може видавати розпорядження, які є обов'язковими до виконання учасниками ринку електронних комунікацій.
  • Порушники можуть бути позбавлені ліцензій на користування радіочастотами та виключеними з реєстру постачальників послуг.

Також обов’язками постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг визначено норми щодо:

  • виконання розпоряджень національного центру оперативно-технічного управління електронними комунікаційними мережами України в умовах надзвичайного та воєнного стану; 
  • в умовах надзвичайного та воєнного стану здійснення обмеження або припинення надання електронних комунікаційних послуг і використання електронних комунікаційних мереж на підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України, яке набрало чинності в установленому законом порядку (санкції).
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати