22 липня 2020, 10:44

Україна готова до поглиблення міжпарламетської співпраці зі Швейцарією, - Дмитро Разумков

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся з Президентом Швейцарської Конфедерації Сімонеттою Соммаругою. Учасники зустрічі обговорили питання двосторонньої співпраці країн, зокрема у сфері енергетики, гуманітарної та екологічної політики, а також на рівні парламентів обох держав.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ прийняла закон про "зелену" енергетику".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Дмитро Разумков високо оцінив двосторонню співпрацю між Україною і Швейцарською Конфедерацією. "Ми дуже цінуємо наші відносини і сподіваємося, що вони будуть продовжуватися і надалі", - зазначив він і наголосив, що Український парламент робитиме все, що піде на користь обом державам. 

Голова ВРУ подякував Швейцарії за гуманітарну підтримку людей, які живуть на територіях у зоні конфлікту на Сході країни, та підтримку на міжнародному рівні. Зокрема, Дмитро Разумков відзначив, що у деяких питаннях Україна переймає унікальний досвід Швейцарії. "Ми хотіли би бачити в Україні таку ж прогресивну політику народовладдя, яка є у Європі", - наголосив Дмитро Разумков і поінформував, що у Парламенті розглядається закон про референдум, який є першим із групи щодо розширення народовладдя та демократії в Україні.

Також Голова Парламенту підкреслив, що для України є принциповим проведення реформ, зокрема продовження реформи децентралізації.

У свою чергу Президент Швейцарської Конфедерації Сімонетта Соммаруга відзначила, що в Україні проводиться боротьба з корупцією та відбувається становлення незалежної судової системи, і запевнила у готовності допомагати в пошуку шляхів для залучення інвестицій. Вона також запропонувала підтримку в напрацюванні законодавства у питаннях народовладдя.

Нагадаємо, Рада прийняла за основу законопроект про молодіжну політику.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати