16 грудня 2022, 11:51

Ухилення від призову під час мобілізації: суд виніс вирок

Пресслужба Тлумацького районного суду Івано-Франківської області

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області виніс вироки відносно громадян, які ухилялися від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період. Дії обвинувачених суд кваліфікував за статтею 336 Кримінального кодексу України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Обрано голову Тисменицького районного суду Івано-Франківської області"

Про це повідомляє пресслужба Тлумацького районного суду Івано-Франківської області.

Дані особи на судовому засіданні свою вину визнали повністю та підтвердили всі обставини, зазначені в обвинувальному акті, а саме: підтвердили, що пройшли військово-лікарську комісію та отримали повістки на відправку до Збройних Сил України, проте не прибули до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки без поважних причин. Ствердили, що щиро розкаються, запевнили суд, що більше такого вчиняти не будуть, просили суворо не карати.

Суд визнав їх винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК України, та призначив обвинуваченим покарання по три роки позбавлення волі кожному.

На підставі статті 75 КК України їх було звільнено від відбування основного покарання у виді трьох років позбавлення волі з випробуванням та встановлено іспитовий строк тривалістю один рік.

На обвинувачених покладено обов’язки, які передбачені статтею 76 КК України.

Статтею 65 Конституції України визначено, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати