14 квітня 2015, 12:23

Угорщина запрошує українських експортерів та інвесторів

A7 CONFERENCES

14 травня 2015 року у готелі «Hilton Kyiv» під патронатом Посла Угорщини в Україні, за підтримки Міністерства зовнішньої економіки та іноземних справ Угорщини та Угорського національного бюро з інвестицій (HIPA) відбудеться конференція «Doing Business in Hungary» («Ведення бізнесу в Угорщині»), яка надасть українським експортерам та інвесторам унікальну можливість отримати повну інформацію щодо інвестиційного клімату одного з членів ЄС – Угорщини, а також безпосередньо поспілкуватися з представниками державних органів влади та організацій цієї країни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Експертами Форуму стануть Ерно Кешкень, Надзвичайний та повноважний Посол Угорщини в Україні, Олександр Боровик, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, Роберт Бодоч, віце-президент Угорського національного бюро з інвестицій (HIPA), Петра Пана, заступник Держсекретаря з питань зовнішньоекономічної дипломатії Угорщини, Ласло Пеоц та Роберт Сій, співзасновники проекту «Invest in Hungary», тощо. Модератором заходу виступить телеведучий Петро Мага.

Серед основних особливостей ведення бізнесу в Угорщині слід відзначити: членство в ЄС з 2004 року, виняткові інфраструктурні зв'язки з усією Центральною Європою; доступ до ринку розміром 500 млн осіб; зворотні і незворотні дотації від ЄС та угорського уряду; можливість розпочати бізнес протягом 4 днів; податкові стимули для інвестицій, що перевищують 10 мільйонів євро, з боку уряду; більше 200 розвинених технопарків; процентна річна ставка за кредитами в євро - 2,5%.

Завдяки підтримки міжнародних партнерів, участь у конференції для топ-менеджменту українських компаній-інвесторів, а також експортерів, що планують відкрити своє виробництво на території країни-члена ЄС, є безкоштовною (після підтвердження). Реєстрація відкрита до 13 травня на сайті: a7conf.com/hungary

Організатор конференції – A7 CONFERENCES, Генеральний партнер – проект «Invest in Hungary», Офіційний перевізник – компанія Wizz Air, Генеральний інформаційний партнер - Інтерфакс-Україна, Генеральний інтернет-партнер – Finance.ua, ТВ партнер – Espreso tv, медіа-партнери – Апостроф, AgroNews, Перша шпальта, InVenture, Fixygen, Image.UA, Юридична газета, Фінансовий директор інформаційний партнер – Європейська Бізнес Асоціація в Україні, Аграрна біржа, захід проходить за підтримки Американської торгівельної палати в Україні, Українського клубу нерухомості URE Club, Київської школи економіки, Києво – Могилянської Бізнес – Школи, Единбурзької бізнес-школи в Україні та Київського регіонального центру з інвестицій.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати