25 червня 2015, 12:38

У ВККСУ обговорили проект Порядку та методології кваліфікаційного оцінювання суддів

Прес-служба ВККСУ

24 червня у Вищій кваліфікаційній комісії суддів відбулось обговорення проекту Порядку та методології кваліфікаційного оцінювання суддів, повідомляє прес-служба ВККСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Робота з розробки Порядку та методології велась із залученням міжнародних експертів проекту USAID «Справедливе правосуддя» та Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», а також спільно з Радою суддів України та Національною школою суддів України.

У засіданні взяли участь Голова Комісії Сергій Козьяков, заступник Голови Комісії Микола Патрюк, секретарі кваліфікаційної та дисциплінарної палати Комісії Станіслав Щотка та Михайло Макарчук, член Комісії Тетяна Весельська, радник Голови Комісії Андрій Василенко.

Як зазначив С. Щотка, при розробці проекту Порядку та методології були враховані пропозиції міжнародних фахівців щодо оцінювання діяльності суддів та якості правосуддя, забезпечення поваги до незалежності судової влади.

Про розробку та наповнення проекту Порядку та методології розповів директор Департаменту з питань професійної кваліфікації суддів та кандидатів на посаду судді Роман Савчук. Зокрема, він детально зупинився на етапах, порядку проведення та джерелах отримання інформації для кваліфікаційного оцінювання суддів, гарантіях забезпечення незалежності суддів під час оцінювання, порядку участі громадськості у цьому процесі.

Ознайомились з проектом Порядку та методології та висловили свої зауваження міжнародні експерти Реда Мольєне і Сальвія Кавальне, національний експерт Олександр Павленко, а також експерти проекту USAID «Справедливе правосуддя» Леся Нечипоренко та Анна Сухова.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд», кваліфікаційне оцінювання суддів покладене на Вищу кваліфікаційну комісію суддів України. Порядок та методологія оцінювання визначаються Комісією за погодженням з Радою суддів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати