11 жовтня 2019, 17:19

У ВККС відреагували на інформацію щодо конкурсу до ВС

Прес-служба ВККС

В інтерв’ю виданню Цензор.НЕТ 9 жовтня 2019 р. представник Президента України в Конституційному Суді України Федір Веніславський у відповідь на запитання щодо конкурсу до Верховного Суду озвучив начебто достовірну інформацію про те, що "окремі судді не розв’язували ті тести, які їм потрібно було пройти, але в результаті за свої роботи отримали найвищий бал. І це дозволило їм стати суддями".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Станіслава Шевчука поновлено на посаді судді та голови КСУ".

Про це повідомляє прес-служба ВККС.

У ВККС зазначили, що вже двічі провели конкурси у Верховний Суд, конкурси у Вищий антикорупційний суд та Апеляційну палату Вищого антикорупційного суду, добір кандидатів на посаду судді місцевого суду та конкурси на посади суддів місцевих загальних, господарських та адміністративних судів (загальна кількість - близько 7000 кандидатів).

"Проведення іспиту, зокрема анонімного письмового тестування, у межах вказаних процедур здійснювалося Комісією із застосуванням комплексної системи захисту інформації під пильним оком громадськості, міжнародних донорів та журналістів, а також транслювалося в режимі реального часу в мережі Інтернет.

За цей час не було зафіксовано жодного випадку отримання не тільки «найвищого», а й будь-якого іншого позитивного бала учасником, який не розв’язував тестів.

У разі зацікавленості в отриманні вичерпної інформації щодо будь-яких аспектів своєї діяльності Комісія готова надати її представнику Президента України в Конституційному Суді України Федору Веніславському", - повідомили у Комісії.

Нагадаємо, ВККС призначила співбесіди у межах кваліфоцінювання суддів на 25 жовтня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати