31 липня 2015, 17:37

У Вищій раді юстиції вперше здійснено авторозподіл документів, скарг та заяв

Прес-служба Вищої ради юстиції

Під час засідання ВРЮ 30 липня було остаточно затверджено Положення про автоматизовану систему визначення члена Вищої ради юстиції при здійсненні ним повноважень відповідно до законів України та проведено перший авторозподіл матеріалів, що надійшли на адресу Вищої ради юстиції, повідомляє прес-служба ВРЮ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд», для здійснення розподілу скарг (заяв) щодо поведінки судді у Вищій раді юстиції має функціонувати автоматизована система визначення члена Вищої ради юстиції.

Вища рада юстиції на своєму засіданні вирішила, що з метою уніфікованого підходу до розподілу документів між членами Ради та для уникнення суб’єктивізму автоматизований розподіл проводитимуть стосовно усіх матеріалів, що підлягають колегіальному розгляду Вищою радою юстиції.

Крім того, відповідно до затвердженого Положення 30 липня 2015 року, у Вищій раді юстиції було проведено перший автоматизований розподіл між її членами матеріалів, що підлягають колегіальному розгляду на засіданнях ВРЮ.

Як повідомив Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк, першими між членами ВРЮ було розподілено висновки Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, створеної при Вищій раді юстиції відповідно до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

«Автоматизована система забезпечуватиме об’єктивний та неупереджений розподіл документів (матеріалів, скарг, заяв) між членами Вищої ради юстиції з додержанням принципу випадковості, в хронологічному порядку надходження документів, рівної їх кількості для кожного члена Вищої ради юстиції з урахуванням коефіцієнтів навантаження, відпусток, спеціалізації секції, до складу якої входить член Вищої ради юстиції», – зауважив Голова Вищої ради юстиції.

Відповідно до Положення, авторозподіл матеріалів здійснюватиметься у ВРЮ щоденно у присутності спеціально створеної комісії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати