15 лютого 2022, 19:11

У США створили додаток для знайомств серед колекціонерів токенів

У США спільнота Y4K створила додаток Lonely Ape Dating Club для онлайн-знайомств, призначений для колекціонерів NFT.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Неймовірні закони про любов до Дня Святого Валентина"

Про це повідомляє вебсайт Hypebae.

Об’єднуючи людей зі спільними захопленнями (NFT і криптовалюти), платформа інтегрує web3 з простором онлайн-знайомств. Замість того щоб вводити свої особисті дані, користувачі можуть приєднатися до застосунку, зв’язавши свої криптогаманці. Після входу в систему платформа дозволяє користувачам відображати свою чисту вартість і портфель NFT, а також фільтрувати потенційні збіги за цими показниками.

Додаток також містить функцію «метч для заробітку», за допомогою якої користувачі можуть заробляти токени для спілкування з іншими. На сайті Lonely Ape вже можна отримати ранній доступ до сервісу.

Довідково: NFT (невзаємозамінні токени) — це особливий тип криптовалюти, який є незамінним, на відміну від більшості криптовалют та багатьох мережевих або службових токенів. NFT — це одиниця даних у цифровій книзі, що називається блокчейном, де кожен NFT може представляти унікальний цифровий елемент, тому кожен з них не взаємозамінний.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати