23 квітня 2020, 11:04

У Раді пропонують посилити прозорість системи реалізації арештованого майна

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону № 3360 від 17.04.2020 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні хочуть впровадити єдину держсистему моніторингу оплати за комунальні послуги".

Метою законопроекту є створення законодавчих передумов для посилення прозорості системи реалізації арештованого майна, підвищення ефективності виконання судових рішень, вдосконалення нормативного регулювання, а також усунення суперечностей між чинними актами в частині реалізації активів в межах процедури виконавчого провадження.

Як зазначається, проектом Закону передбачається внесення змін до ряду законодавчих актів у сфері реалізації арештованого майна в межах процедури виконавчого провадження, а саме:

  1. виключення процедури реалізації за фіксованою ціною;
  2. визначення порядку проведення електронних аукціонів Кабінетом Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері реалізації майна (майнових прав, інших активів).
  3. забезпечення можливості проведення електронних аукціонів  у спосіб продажу майна з можливістю зниження початкової ціни;
  4. запровадження процедур, які забезпечать прозору реалізацію активів;
  5. вдосконалення процедури реалізації предмета іпотеки.

 

Так, прийняття законопроекту дозволить підвищити ефективність системи реалізації арештованого майна у процедурі примусового виконання рішень, а також потенційно підвищити ефективність примусового виконання судових рішень.

Нагадаємо, підприємців I та II груп на час карантину пропонують звільнити від єдиного податку.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати