16 жовтня 2020, 14:00

Раді пропонують обмежити право особистої поруки для топ-посадовців

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №4222 від 15.10.2020 р. "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особистої поруки".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують заборонити рекламу е-сигарет".

Проектом Закону пропонується внесення змін до статті 180 Кримінального процесуального кодексу України щодо позбавлення осіб, зазначених у підпунктах "а", "б" пункту 1 частини першої статті 3 Закону України "Про запобігання корупції", права виступати поручителями у корупційних кримінальних правопорушеннях щодо топ-посадовців.

Нагадаємо, Раді рекомендують прийняти за основу законопроект щодо відстрочки від призову деяких категорій громадян.

Особи, зазначені у підпункті «а» пункту 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», та народні депутати України не можуть виступати поручителями щодо осіб, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні корупційних кримінальних правопорушень, передбачених в примітці статті 45 Кримінального кодексу України, статтями 2062, 209, 211, 3661 Кримінального кодексу України та зазначені у підпункті «а» пункту 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» або є народними депутатами України.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати