09 серпня 2018, 11:23

У Раді пропонують індексувати соціальні стандарти

Верховна Рада України

Верховною Радою України зареєстровано проект постанови від 02.08.2018 р. №9010 «Про індексацію соціальних стандартів до рівня фактичної інфляції».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «В Україні зростають депозити населення та бізнесу».

Цілі і завдання законопроекту - вирішення питання індексації соціальних стандартів до рівня фактичної інфляції.

Як зазначається у пояснювальній записці, стрімке падіння курсу гривні по відношенню до валют інших держав призводить до зростання цін на товари та послуги для населення. Соціальні стандарти, затверджені на цей рік, не відповідають фактичному прожитковому мінімуму та рівню реальної інфляції. Водночас відсутність коштів на єдиному казначейському рахунку, який наявний на даний час, може свідчити про необхідність невідкладного внесення змін до державного бюджету та перегляду соціальних стандартів.

Проектом пропонується надати доручення Кабінету Міністрів України в одномісячний строк з дня прийняття постанови провести індексацію соціальних стандартів до рівня фактичної інфляції та подати на розгляд Верховної Ради України проект закону про внесення змін до Державного бюджету України на 2018 р.

На думку авторів проекту, прийняття законопроекту сприятиме захисту рівня доходів населення.

З проектом постанови можна ознайомитись за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати