20 травня 2015, 16:26

У НІСЕ пройшов семінар-практикум «Земельно-технічна експертиза в судових спорах»

НІСЕ

Незалежний інститут судових експертиз провів семінар-практикум «Земельно-технічна експертиза в судових спорах».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Фото

Експерти НІСЕ, які виступили у якості лекторів, розповіли про особливості призначення та проведення експертизи в судових спорах, пов'язаних із землею, ознайомили слухачів з новими законодавчими змінами в сфері землеустрою в 2015 році, поділилися практичними навичками, надали корисні поради та рекомендації, повідомили «Юридичній газеті» в НІСЕ.

Особливу увагу лектори приділили темі набуття та oфоpмлення прав на землю та нововведенням в цій сфері. Експерти НІСЕ, зокрема, розповіли про порядок встановлення, дії та припинення сервітуту, а також про те, чи можливо встановлення емфітевзису і суперфіцію на державних та комунальних землях. В ході семінару були підняті питання про правові аспекти самовільного будівництва та порядок його узгодження.

У рамках заходу директор НІСЕ розповіла про процедуру проведення земельно-технічної експертизи в Незалежному інституті судових експертиз, про документи, які необхідно надати для дослідження, а також про те, як правильно і коректно сформулювати питання експерту.

Головна особливість семінару полягала в тому, що він проходив у форматі практикуму та дискусії, в ході якої не тільки лектори, а й самі учасники ділилися своїм професійним досвідом, обмінювалися думками та ідеями, обговорювали алгоритми дій у конкретних випадках.

Окрім киян, на семінар з'їхалися юристи та адвокати з різних міст України, зокрема, з Одеси, Чернігова, Черкас, Житомира, Вінниці й Рівного.

Всі учасники семінару-практикуму були відзначені спеціальними сертифікатами.

Підтримуючи традицію НІСЕ організовувати благодійні акції до Дня захисту дітей, організатори заходу і цього року здійснили благодійну місію. Всі гроші, які надійшли на розрахунковий рахунок НІСЕ за участь у семінарі, будуть передані на закупівлю подарунків до Дня захисту дітей для вихованців дитячого центру «В дитячих долонях», під опікою якого перебувають діти з синдромом Дауна та аутизмом.

ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ: Інвестиційно-консалтинговий центр (м. Лодзь, Польща) www.idc-consult.eu

 МНА «Європейська арбітражна палата» (м. Брюссель, Бельгія) www.chea-taic.be

logo_NISE_ukr12

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати