16 серпня 2021, 15:23

У місті Славутич вперше в Україні створено посаду омбудсмена з безбар’єрності

Пресслужба Мінрегіону

У місті Славутич впроваджують низку проєктів, що спрямовані на створення універсального простору. Відтак у місті вперше в Україні створено посаду омбудсмена з безбар’єрності  у структурі виконавчого комітету міської ради. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Цифровізація: Межі громад з’явилися на Публічній кадастровій карті"

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

«Славутич впроваджує програму з безбар’єрності, що має на меті створення доступних міських просторів. У межах ініціативи вперше в Україні у структурі виконавчого комітету Славутицької міської ради з‘явилась посада омбудсмена з безбар’єрності. Наразі триває відбір кандидатури на цю позицію. Фахівець координуватиме напрям інклюзії та доступності у місті», — зауважила заступниця Міністра Наталія Козловська.

Водночас у Славутичі продовжують розбудовувати безбар‘єрний простір. Зокрема, завершено ремонтні роботи в Інклюзивно-ресурсному центрі. Продовжуються розпочаті роботи із заниження тротуарів на проспекті Дружби народів. Окрім цього, триває реконструкція критого басейну, яка враховує потреби маломобільних груп населення. 

Заступниця Міністра Наталія Козловська наголосила, що успішний досвід Славутича у реалізації безбар’єрних рішень у майбутньому планують поширити на всю Україну.

Зазначимо, раніше Міністерство розвитку громад та територій України, Київська обласна державна адміністрація та Славутицька міська рада підписали Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати