31 січня 2022, 14:55

У минулому році АРМА забезпечило майже утричі більші надходження до бюджету

Урядовий портал

Протягом 2021 року чисті надходження до Державного бюджету від комерційної діяльності управителів арештованими активами склали близько 42 млн грн. У порівнянні з минулим роком (15,7 млн грн) надходження зросли майже утричі, або на 167%.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АРМА отримало в управління понад 100 мільйонів у гривневому еквіваленті"

Про це повідомляє Урядовий портал.

Досягнутий показник перевищує сукупні надходження до Державного бюджету за всі попередні роки діяльності АРМА. Так, у 2018 році доходи становили 9 млн грн, у 2019 – 11,9 млн грн, у 2021 – 15,7 млн грн, загалом – близько 37 млн грн.

Крім того, за 12 місяців 2021 року завдяки управлінню майновими арештованими активами та грошовими коштами (38 млн грн нараховано в якості відсотків на депозитні рахунки) АРМА згенерувало близько 80 млн грн доходів.

Станом на сьогодні Агентство має договори управління з 14 приватними та державними компаніями, завдяки діяльності яких суттєво зростає позитивна динаміка надходжень до Державного бюджету.

Водночас у 2021 році АРМА відібрало управителів для ряду арештованих активів, серед яких: нафтопродуктопровід «Самара-Західний напрямок» (управитель АТ «Укртранснафта»), готельно-ресторанний комплекс «Сухолуччя» (ТОВ «7 днів), 12 річкових барж (ПрАТ «Українське дунайське пароплавство»), акції ПАТ «Донецькоблгаз», 47 об’єктів нерухомості в Запоріжжі (ТОВ «Торенерджі груп») тощо.

«АРМА постійно нарощує доходи від управління арештованими активами, але варто мати на увазі, що суми вказаних надходжень до бюджету не враховують розмір витрат, які управителі здійснюють для відновлення, модернізації та утримання активів. А саме ці витрати, що кратно перевищують чисті надходження до бюджету, дозволяють досягти головної мети Агентства – зберегти економічну вартість активів. Крім того, управителі сплачують значні суми податків та забезпечують нові робочі місця завдяки користуванню арештованим майном», - повідомив керівник АРМА Дмитро Жоравович.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати