02 березня 2020, 14:19

У Мінсоцполітики назвали умови отримання статусу жертв торгівлі людьми

Прес-служба Міністерства соціальної політики

Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський розповів про те, як отримати статус жертв торгівлі людьми.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінсоцполітики презентувало нову модель офісів для прийому документів у регіонах".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

“Щоб отримати статус жертви торгівлі людьми треба звернутися із заявою в управління соціального захисту населення, сформувати потребу, надати свої дані і далі комісія вирішить, надавати людині цей статус чи ні”, - заявив Сергій Ніжинський.

За словами заступника Міністра, боротьба з торгівлею людьми є одним із пріоритетних напрямів Міністерства соціальної політики.

Як зазначається, разом із правоохоронними органами в комісії закритого типу Мінсоцполітики верифікує постраждалих і здійснює одноразові виплати, сума яких становить від 5 до 7,3 тисячі гривень, крім того, постраждалі у заяві можуть вказати, яка допомога їм потрібна, для того щоб адресна допомога "ходила" за цими людьми, а не вони бігали інстанціями і щось просили.

«Потреби постраждалої людини фіксуються у спеціальному реєстрі, починаючи з працевлаштування й закінчуючи виплатами, також там наявна інформація, коли була надана допомога і в якій формі. Таким чином, здійснюється нагляд і за виплатами, і за тими людьми, які їх затягують. Важливо було створити такий реєстр, бо іноді управління на місцях з різних причин не надають комісії повної інформації: просто надходить лист, у якому нічого немає, окрім прохання про надання статусу», - підкреслив заступник Міністра.

Нагадаємо, Кабмін прийняв постанову про соціальне житло: що зміниться.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати