18 серпня 2015, 10:34

У Мінекономіки розраховують отримати 17 млрд грн від приватизації ОПЗ

Укрінформ

Міністр економічного розвитку України Айварас Абромавічус вважає, що за рахунок приватизації Одеського припортового заводу державна казна поповниться щонайменше 17 мільярдами гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це Абромавічус заявив під час відвідин у понеділок спільно з головою Фонду держмайна України Ігорем Білоусом Одеського припортового заводу для визначення інвестиційної привабливості цього держпідприємства, повідомляє Укрінформ.

"Припортовий завод не входить до числа держпідприємств, які держава планує зберігати в довгостроковій перспективі. Успішна приватизація заводу, спорудженого поряд з портом в 70-х роках, дасть новий імпульс до реформування економічного сектору. Ми сподіваємось на участь у відкритих і прозорих торгах іноземних інвесторів, що відбудуться у грудні. Від приватизації цього держпідприємства плануємо отримати до кінця поточного року близько 17 мільярдів гривень", - зазначив міністр.

За словами Абромавічуса,  "до 1 вересня припортовий завод відвідає іноземний консультант, що представлятиме інтереси інвесторів. Станом на середину серпня інтерес до  придбання підприємства проявили більше десяти інвесторів - міжнародних компаній із Норвегії, США та інших держав, які спеціалізуються на виробництві й збуті газу, аміаку та карбаміду".

Фонд Державного майна виставив три умови потенційним покупцям: майбутній власник має зберегти в подальшому профіль виробництва, забезпечувати екологічну безпеку та соціальні умови для працівників заводу.

Водночас міністр зауважив, що російські компанії через санкції щодо російської економіки вилучені з числа потенційних покупців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати