28 квітня 2015, 15:16

У Львові вже близько 5 тис. охочих служити у "Моїй новій поліції"

Урядовий портал

У Львові подали анкети вже близько 5 тис. охочих служити у «Моїй новій поліції». Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Сергій Зюбаненко, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Від моменту оголошення конкурсу анкети вже заповнили близько 5 тисяч осіб. Понад 70 відсотків з них – хлопці. Більшість – з вищою освітою. Середній вік кандидатів – 26 років. Усі мотивовані, мають бажання захищати закон та допомагати людям», – повідомив Сергій Зюбаненко.

Крім того, до співпраці у підготовці нових поліцейських Львова запрошують фахівців-тренерів. Перелік дисциплін, які тренери мали б викладати слухачам, складається з 22 предметів, серед яких – Правила дорожнього руху, професійна етика, попередження насильства у сім’ї та інші. Усі охочі можуть надсилати свої резюме на електронну адресу patrol-training-lviv@mvs.gov.ua. Останній термін подачі резюме – 17 травня 2015 року.

Нагадаємо, конкурсний набір громадян на навчання у нову патрульну службу Львова триватиме до 13 травня 2015 року. Усі охочі віком від 21 до 35 років можуть заповнити електронну анкету на сайті МВС або за адресою: м. Львів, вул. Коперніка, 15 (палац Потоцьких) у робочі дні з 09:00 до 18:00. Телефон гарячої лінії (032) 258-62-22. Потрібно мати при собі паспорт громадянина України, посвідчення водія та ідентифікаційний код.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати