27 січня 2023, 18:12

У лавах ЗСУ боронять незалежність України понад 9 тисяч залізничників

Пресслужба Укрзалізниці

Понад 9 тисяч працівників Укрзалізниці стали до лав ЗСУ, щоб відстоювати незалежність України. Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Укрзалізниця збільшує кількість залізничних сполучень для мешканців Донеччини".

"Залізничники стали другою армією країни, а деякі з них увійшли до складу першої: зараз понад 9 тисяч залізничників боронять незалежність України в лавах ЗСУ", – розповів голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишін.

Так, мобілізованим залізничникам Укрзалізниця продовжує виплачувати середній заробіток. Крім того, виплачується матеріальна допомога родинам загиблих та пораненим залізничникам, які захищали Україну в лавах ЗСУ.

Загалом із початку повномасштабного вторгнення рф в Україну загинуло 327 залізничників, 726 було поранено, ще 123 працівники втратили житло.

В Укрзалізниці зазначили, що для підтримки залізничників, які постраждали внаслідок війни, працює програма "Залізна родина", за допомогою якої вже зібрано майже 10 млн грн. Допомогу в межах програми отримали вже 26 сімей залізничників та 200 поранених залізничників, які боронять Україну в лавах ЗСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати