04 березня 2020, 17:26

У квітні розпочнеться незалежний міжнародний аудит ПФУ

Урядовий портал

Міністерство соціальної політики планує з квітня по жовтень 2020 року провести незалежний міжнародний аудит Пенсійного фонду України. Про це повідомила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Міносвіти встановило мінімальну ціну на навчання за контрактом для 38 спеціальностей".

Про це повідомляє Урядовий портал.

„Він буде професійним, незалежним та міжнародним. Саме такою повинна бути перевірка установи із бюджетом у майже 448 млрд грн, 5,3 млрд з яких ідуть на адміністративні витрати,” – зазначила Юлія Соколовська.

Також, Міністр поінформувала, що наразі проводиться конкурс серед 4 компаній, що мають відмінну репутацію та багаторічний досвід роботи, як в Україні, так і за її межами. Вони проведуть оцінку фінансового стану та інформаційної системи Пенсійного фонду.

„Мета аудиту – зрозуміти реальний стан справ у Пенсійному фонді, щоб у подальшому оптимізувати його роботу. Уже за підсумками перевірки можна буде говорити про конкретні подальші кроки,” – підкреслила Юлія Соколовська.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів затвердив європейські стандарти своєї роботи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати