16 грудня 2021, 17:06

У команді INTEGRITES новий радник практики антимонопольного і конкуренційного права - Ярослав Медведєв

INTEGRITES

INTEGRITES вітає нового члена команди, Ярослава Медведєва, на позиції радника практики антимонопольного та конкуренційного права.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Освітній проєкт I-TALENTS від INTEGRITES – крок до юридичної кар’єри"

Професійний досвід Ярослава включає роботу в Антимонопольному комітеті України, українській юридичній фірмі та Міжнародній фінансовій корпорації Групи Світового Банку. Він спеціалізується у питаннях антимонопольного та конкуренційного права, відносин із державними органами, публічної адвокації та комплаєнсу.

Ярослав Медведєв має значний досвід в отриманні дозволів Антимонопольного комітету України на концентрації та узгоджені дії в M&A угодах, проведенні антимонопольних аудитів, консультуванні щодо картельних розслідувань та досліджень ринків, зловживань монопольним становищем та недобросовісної конкуренції. Він також консультує клієнтів щодо комерційних угод, підготовки програм антимонопольного комплаєнсу, проведення антимонопольних тренінгів для топ-менеджменту та створення комплаєнс служби.

Раніше Ярослав Медведєв обіймав посаду співголови Комітету з питань конкуренції в Американській торговельній палаті в Україні.

Міжнародні юридичні директорії Chambers Europe, The Legal500, Best Lawyers, а також українська директорія Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients рекомендують Ярослава як експерта у галузі антимонопольного і конкуренційного права в Україні.

Олексій Фелів, керуючий партнер: «Ми раді вітати в команді INTEGRITES нового досвідченого експерта, Ярослава Медведєва. Впевнені, що його професійний досвід та особисті якості допоможуть посилити позиції практики на локальному ринку та будуть цінними для наших клієнтів. Ми всі бажаємо йому багато цікавих та успішних проєктів у майбутньому».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати