09 грудня 2016, 16:16

У КНЕУ фінішує Всеукраїнський тиждень права

5-9 грудня 2016 р. на юридичному факультеті КНЕУ ім. В. Гетьмана проходив Всеукраїнський тиждень права, метою якого є перевірка та поглиблення теоретичних та практичних знань з правознавства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Протягом п’яти днів кожна кафедра юридичного факультету організовувала інтерактивні заходи для своїх студентів - вікторини, брейн-ринги та квести. Переможці змагань отримали цінні призи, найприємнішими з яких стали додаткові бали з навчальних дисциплін.

Також в рамках тижня права відбулося і підбиття підсумків та нагородження переможців конкурсу студентських есе «Sense of justice», проведення якого підтримала «Юридична Газета».

«Права людини понад усе!» - гасло під яким пройшло ще одне змагання на юрфаці в КНЕУ - конкурс плакатів. Поєднуючи творчість та професійні знання, студенти відтворили власні думки з приводу захисту прав та свобод людини.

Цю тему підняли і на останньому заході Всеукраїнського тижня права. Круглий стіл на тему «Права людини в Україні: реалізація, захист та перспектива» був проведений для студентів, аспірантів та здобувачів вищих навчальних закладів юридичного профілю з метою їх залучення до науково-дослідницької роботи та обговорення актуальних проблем прав людини в Україні.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати