06 липня 2015, 9:31

У кількох портах України пройде експеримент зі зниження портового збору

Урядовий портал

ДП «Миколаївський морський торговельний порт» візьме участь в експериментальному проекті, який передбачає зниження портових зборів з метою збільшення вантажопотоків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це йшлося під час візиту Міністра інфраструктури до ДП «Миколаївський морський торговельний порт», що відбувся в рамках його робочої поїздки до Херсона та Миколаєва 3 липня, повідомляє Урядовий портал.

За словами Міністра, серед причин, чому іноземні судновласники будують морські маршрути в обхід України, є портові збори в Україні, що є вищими, ніж в інших країнах чорноморського регіону. 

 «За дорученням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка Міністерство інфраструктури ініціює експериментальний проект, який передбачає зниження портових зборів у кількох портах з метою залучення додаткових вантажопотоків. Проект триватиме півроку, і Миколаївський порт однозначно братиме участь у цьому експерименті. Інші учасники будуть оголошені згодом», - зазначив Андрій Пивоварський.

Під час поїздки до Миколаєва міністр також провів зустріч з представниками профспілок портової галузі та взяв участь в урочистостях до Дня працівника морського та річкового транспорту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати