14 лютого 2020, 17:13

У Києві запрацювала комплексна послуга єМалятко

Прес-служба Міністерства юстиції України

14 лютого в Києві запрацювала комплексна послуга єМалятко. Батьки, чий малюк з’явився на світ у столичному пологовому будинку №5, уже скористалися послугою єМалятко. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ольга Оніщук.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Мін’юсті розповіли про перші результати роботи сервісу «єМалятко»"

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України

Разом з  Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком, заступником Міністра цифрової трансформації Людмилою Рабчинською та головним лікарем Київського міського пологового будинку №5 Дмитром Говсеєвим вона взяла участь у столичному запуску послуги єМалятко.

Ольга Оніщук зазначила, що послуга єМалятко дає можливість українським родинам швидко та просто отримати від держави до 10 базових послуг, пов’язаних із народженням дитини.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук наголосив: «єМалятко є яскравим прикладом не тільки цифровізації державних послуг, а й їх оптимізації та реінжинірингу. Завдяки цьому сервісу батьки зможуть присвятити більше часу своєму малюку, який тільки з’явився на світ і неабияк потребує їхньої уваги».

Сьогодні відразу 14 київських пологових будинків приєдналися до проєкту. 

Наразі триває режим бета-тестування послуги єМалятко. Відпрацьовується взаємодія державних реєстрів та механізм надання послуги, збираються та враховуються відгуки перших користувачів.

Київ – п’яте українське місто, де батьки новонароджених можуть скористатися послугою єМалятко. 

Перелік київських пологових будинків, що приєдналися до проєкту єМалятко за посиланням

Нагадаємо, в Мін’юсті відбулася презентація пілотного проекту щодо допомоги наркозалежним засудженим.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати