27 грудня 2022, 12:47

У Києві закликали не ігнорувати сигнали повітряної тривоги під час новорічно-різдвяних свят

Пресслужба КМДА

Міська влада закликає мешканців та гостей Києва дотримуватись заходів безпеки під час новорічно-різдвяних свят. Зокрема, необхідно неухильно дотримуватися комендантської години, яка триває із 23:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях. Про це повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві з’явиться акселератор для міських ініціатив під назвою "Стійке місто"".

Так, киян закликали планувати повернення додому заздалегідь, враховуючи обмеження та вимоги воєнного стану. У застосунку "Київ Цифровий" можна увімкнути сповіщення, що за 60 хвилин нагадуватиме про початок комендантської години. Водночас метрополітен у режимі перевезень працює до 22:00, наземний громадський транспорт – до 22:30. Під час повітряної тривоги наземний транспорт, а також наземні ділянки метрополітену зупиняються.

"Порушники комендантської години наражають себе на небезпеку та створюють конфліктні ситуації із правоохоронцями та силами оборони міста. Пересуватися містом під час комендантської години можна тільки на автомобілі, який має спецперепустку. Виходити на вулицю під час комендантської години можна, тільки щоб прослідувати до найближчого укриття у разі оголошення повітряної тривоги. Не забувайте, що необхідно мати з собою документ, який посвідчує особу!" – йдеться в повідомленні.

Водночас влада закликала містян бути уважними і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, зокрема в період свят. Також у Києві діє заборона на реалізацію (продаж, торгівлю) феєрверків, салютів і піротехнічних засобів, а також їх запуск.

У КМДА повідомили, що під час новорічних свят щодоби в місті та на об’єктах комунальної власності забезпечуватимуть охорону громадського порядку близько 230 співробітників "Муніципальної охорони". Крім цього, цілодобово мешканцям надаватимуть допомогу рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) "Київська служба порятунку".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати