17 вересня 2019, 17:38

У Києві відбудеться VIII Судовий форум

Асоціація правників України

Асоціація правників України запрошує відвідати VIII Судовий форум.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Banner_Sudovyy_800x500

Дата та місце проведення: 3-4 жовтня 2019 р.; Hilton Kyiv (за адресою: м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 30).

Початок реєстрації - о 08:30.

Захід проходить у співпраці з Проектом Ради Європи «Підтримка впровадження судової реформи в Україні». Координатор програми заходу - Анна Огренчук, член Комісії з питань правової реформи при Президентові України, голова Комітету з процесуального права АПУ, керуючий партнер Юридичної групи LCF.

Цього року темою VIII судового форуму є "TRIAS POLITICA: суд у системі гілок влади".

Сьогодні Україна вступила в новий період, викликаний трансформацією, - дострокові вибори парламенту, нове керівництво в органах влади всіх рівнів. Перед Україною стоїть завдання швидко та ефективно пройти перехідний період. Нам потрібно зберегти результати вже проведених реформ, а це безпосередньо залежить від ефективної співпраці гілок влади. І це головна ідея, яку планується висвітлити в перший день судового форуму.

Другий день традиційно буде присвячений актуальним питанням, які пов'язані з функціонуванням судової системи в Україні, з представниками судових установ, міжнародними та національними експертами. Серед учасників форуму: судді Конституційного Суду України, Верховного Суду, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Міністерства юстиції України, судді та практикуючі адвокати, міжнародні експерти, представники Ради Європи та ЗМІ.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, e-mail: conference@uba.ua (контактна особа - Тетяна Осауленко).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати